برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

آبدیت ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲ ، تغییرات و بروزسانی‌ ها

در ادامه بهبود آخرین ساعت هوشمند سامسونگ، اکنون قرار است بروز رسانی جدید گلکسی واچ اکتیو ۲ را پیش رو داشته باشیم. در مطلب امروز فری ست به بررسی تغییرات صورت گرفته در ابدیت ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲ خواهیم پرداخت.

در جدیدترین آبدیت گلکسی واچ اکتیو 2 ، افزایش میزان دقت و عملکرد سیستم GPS این دستگاه را شاهد هستیم که در این برورزسانی سعی شده تا برخی از ویژگی‌ های ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ نیز به قابلیت‌های آن اضافه گردد.

با جدیدترین ابدیت Galaxy Watch active 2 ، این ساعت هوشمند، اکنون دارای قابلیت تشخیص سقوط، حداکثر VO2، قابلیت نظارت و کنترل فعالیت دویدن می‌‌باشد که همگی از پرچم‌دار این کمپانی الهام گرفته شده است.

ابدیت ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲

به همه این قابلیت‌ها، توانایی ردیابی نوار قلب و تشخیص فشار خون را هم اضافه کنید. اکنون یک ساعت هوشمند بسیار قدرتمند در دستان شماست.

با آبدیت ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 ، اکنون این اسمارت واچ با ساعت های هوشمند جدیدتری از جمله گلکسی واچ ۳ و فیت بیت سنس رقابت می‌کند. با مقایسه قیمت ساعت های هوشمند ذکر شده با گلکسی واچ اکتیو۲ ، به‌نظر می‌رسد که خرید این اسمارت واچ قدرتمند عاقلانه‌تر باشد.