برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

اخبار و شایعات جدید در مورد ساعت هوشمند Fitbit Versa 3

در مورد مشخصات ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۳ چه می‌دانید؟ در این مطلب به بررسی اخبار ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3 خواهیم پرداخت.

اخبار ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3

اگر بخواهیم شایعات و اخبار ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3 را که اخیرا به بیرون نشت کرده است باور کنیم، سپتامبر سال جاری شاهد رونمایی از این اسمارت واچ خواهیم بود. این اخبار در وبسایت Evan Blass منتشر شده است.

شایعات سیستم GPS ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۳ و سایر اخبار فاش شده

اخبار ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3

تصاویری که از پنل جلویی ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۳ منتشر شده چندان اطلاعات زیادی در مورد این اسمارت واچ در اختیار ما قرار نداده است. اما با این حال پنل پشتی Fitbit Versa3 دارای نمادهایی است که می‌تواند نشانه‌هایی از مشخصات فیت بیت ورسا۳ به ما بدهد.

این علامت‌ها در اولین نگاه خبر از وجود سیستم جی پی اس این ساعت هوشمند دارند. که اگر فرض را بر این بگیریم فیت بیت ورسا 3 اولین ساعت هوشمند مجهز به این سیستم برای ورسا خواهد بود.

دیگر مشخصاتی که از این ساعت هوشمند می‌توان دریافت کرد وجود یک میکروفون داخلی است که به نظر می‌رسد جهت پشتیبانی از دستیار صورتی الکسا در نظر گرفته شده است.

اگر دقیق‌تر نگاه کنید آیکون دیگری مربوط به ویژگی ضد آب فیت بیت ورسا ۳ می‌بینید. بله عدد ۵۰ متر با آیکون حالت شنا روی ساعت هک شده است و این به وضوح سازگاری Fitbit Versa3 را برای ورزش شنا مشخص می‌کند. در تصویر پایین می‌توانید آیکون‌ و علامت‌هایی که در مورد آن صحبت کردیم را مشاهد نمایید.

اخبار ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3

برخورداری از سیستم GPS‌ یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که هر کاربری برای خرید ساعت هوشمند در نظر می‌گیرد. اکنون باتوجه به اخبار نشت کرده از ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۳ می‌دانیم که این اسمارت واچ هم به این قابلیت مجهز شده و می‌تواند جزو گزینه‌های انتخابی باشد. اما باید بدانید که فیت بیت ورسا ۳ برای رقابت با ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 و اپل واچ سری ۵ به قابلیت‌هایی بیش‌تر از جی پی اس نیاز دارد.