برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

آموزش جفت سازی ساعت هوشمند Haylou Solar LS05 با گوشی های آیفون و اندرویدی

اینکه بدانید نحوه جفت سازی ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی به چه شکلی انجام می‌شود، در نهایت چه قابلیت‌هایی برایتان خواهد داشت؟

ساعت هوشمند هیلو سولار LS05 شیائومی جدیدترین اسمارت واچ تولید شده از سوی این کمپانی است که اتفاقا طرفداران بسیاری هم دارد. این گجت زیبا قابلیت ردیابی ۱۲ حالت ورزشی را بین مشخصات اصلی خود جای داده است. تماس‌ها و پیام‌های دریافت شده روی گوشی موبایلتان را رصد می‌کند. آخرین وضعیت آب و هوا را به اطلاعتان می‌رساند. وضعیت خواب شبانه را بررسی می‌کند و اگر در طول روز کم تحرک باشید به شما هشدار می‌دهد. حتی می‌توانید با این اسمارت واچ، بدون خارج کردن موبایل از کیفتان، موزیک پلیر گوشی را کنترل کنید و بدون دردسر به شنیدن موسیقی دلخواهتان بپردازید. تمامی این قابلیت‌ها تنها زمانی امکان‌پذیر است که شما روش سینک ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی خود را بدانید.

شاید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هیلو LS05 این است که هم به گوشی‌های اندرویدی متصل می‌شود و هم گوشی‌ های آیفون. اما این پرسش که چگونه ساعت هوشمند Haylou LS05 را به گوشی ایفون و یا اندرودیدی خود متصل کنیم، می‌تواند پرسش بسیاری از دارندگان این اسمارت واچ باشد. با مطلب امروز که در مورد آموزش و نحوه اتصال Haylou LS05 با ایفون و اندورید می‌باشد، همراه فری ست باشید.

اولین مرحله برای جفت سازی Haylou LS05 با گوشی های دارای سیستم عامل iOS و یا اندوریدی دانلود برنامه هیلو فیت (Haylou Fit) از فروشگاه (App Store) و یا (Play Store ) است. پس از نصب و راه‌اندازی برنامه، در این مرحله بایستی در ابتدا با قوانین و شرایط این برنامه موافقت نمایید. برای این منظور گزینه (agree) را انتخاب کنید.

آموزش جفت سازی ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی

در مرحله بعدی اتصال هیلو سولار LS05 به گوشی ایفون یا اندوریدی ، ابتدا باید با ایمیل شخصی‌تان یک حساب کاربری یا به اصطلاح اکانت شخصی ایجاد کنید. برای وارد شدن به برنامه Haylou Fit از آی‌دی فیسبوک خود نیز می‌توانید استفاده کنید. پس از ورود به اپلیکیشن هیلو فیت می‌توانید تنظیمات اولیه مربوطه را کامل کنید و یا با انتخاب گزینه (Skip) مراحل را پشت سر بگذارید.

آموزش جفت سازی ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی

در ادامه، برنامه از شما می‌خواهد که برای اتصال ساعت و گوشی از بلوتوث استفاده کنید. لازم است گزینه تایید یا همان OK را انتخاب نمایید.

در اینجا پس از یافتن نام بلوتوث ساعت هوشمندتان که به‌صورت پیش‌فرض عبارت Haylou Solar نام گرفته، آن را به گوشی موبایل متصل نمایید.

آموزش جفت سازی ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، پس از اینکه نام دستگاه مورد نظر را انتخاب کردید، لازم است با انتخاب گزینه Ok دسترسی دستگاه برای اتصال بلوتوثی به ساعت هوشمندتان را کامل نمایید. در پایان با عبارت (Connected Successfully) به معنی اتصال با موفقیت انجام شد، رو‌به‌رو خواهید شد. به این ترتیب هیلو LS05 شما آماده است تا قابلیت‌های جذابش را در اختیارتان قرار دهد.

آموزش جفت سازی ساعت هوشمند Haylou LS05 با گوشی آیفون و اندرویدی