برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ساعت هوشمند آمازفیت بیپ Bip U Pro در آمریکا عرضه می‌شود

عرضه ساعت هوشمند آمازفیت Amazfit Bip U Pro در کشور آمریکا آغاز شده است.

مدتی پیش امازفیت بیپ یو پرو در کشور هند نیز عرضه شده بود. در برخی از کشورها این ساعت هوشمند با نام Amazfit Pop شناخته می‌شود.

هر آنچه باید از ساعت هوشمند Amazfit Bip U بدانید

ساعت هوشمند امازفیت Bip U از یک صفحه نمایش ۱.۴۲ اینچی برخوردار است. در حالی که برای اسمارت واچ آمازفیت Bip S این ابعاد برابر ۱.۲۸ اینچ می‌باشد. وضوح تصویر دو برابر شده و از ۱۷۶*۱۷۶ به ۳۰۲*۳۰۲ رسیده است. اما توجه کنید که صفحه نمایش این ساعت از نوع TFT می‌باشد.

ساعت هوشمند Amazfit Bip U ، مجهز به سنسور تشخیص وضعیت تنفس و استرس است و می‌توانید علائم حیاتی خود را به‌وسیله ماژول Amazfit BioTracker 2 ردیابی کنید. همچنین امیزفیت Bip U بیش از ۶۰ حالت ورزشی مختلف ارائه داده است.

بعد از این ساعت هوشمند نسخه کامل‌تر یعنی ساعت هوشمند Amazfit Bip U pro معرفی شد. ساعت هوشمند امازفیت بیپ یو پرو با تغییرات مثبتی از جمله سیستم ردیابی GPS ‌و دستیار صوتی الکسا همراه است. در حالی که روی نسخه استاندارد Amazfit Bip U این قابلیت‌ها گنجانده نشده بود.

اما از همه مهم‌تر اینکه می‌دانیم قیمت نسخه استاندارد آن پایین‌تر تعیین گردیده است و روی سایت آمازون از قیمت ۵۹ دلار به ۴۹ دلار تغییر داده شده است.

این در حالی است که عرضه ساعت هوشمند آمازفیت Amazfit Bip U Pro در کشور آمریکا با قیمت ۶۹.۹ دلار آغاز شده ولی هنوز در لیست فروش سایت آمازون قرار نگرفته است.

فراموش نکنید که کمپانی آمازفیت ساعت های هوشمند از جمله Amazfit GTS2 Mini را با قیمت ۹۹.۹۹ دلار و البته ساعت هوشمند Amazfit GTS2 و GTR2 را با قیمت ۱۷۹.۹۹ دلار ارائه کرده است.