برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 و GTR 2 به دستیار صوتی الکسا مجهز خواهند شد.

به نظر می‌رسد زمان آن رسیده که ساعت هوشمند آینده امیزفیت با مشخصات جدیدتری غافل‌گیرمان کند. طبق اخرین خبرها ظاهرا لیکسترها به کدهای منبع ساعت هوشمند امیزفیت GTS2 و GTR2 مراجعه کرده و برخی از مشخصات آن را فاش کرده‌اند. در حال حاضر خبر عرضه ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 و GTR 2 با الکسا، مهم‌ترین مورد منتشر شده در مورد این اسمارت واچ‌ها تصور می‌شود.

هوامی پس از معرفی Amazfit GTS در رویداد IFA 2019 به دنبال آن است که در سپتامبر همین سال از گجت های هوشمند GTR رونمایی کند.

سری ساعت هوشمند امیزفیت GTS از نظر ظاهری به اپل واچ شبیه است و همان‌طور که می‌دانید ساعت های هوشمند با سبک طراحی ساده و سبک و البته غنی از قابلیت‌های مانیتور تناسب اندام طرفداران زیادی دارد.

همچنین گفته می‌شود قرار است شاهد رونمایی از ساعت هوشمند Amazfit X ‌و Stratos 3 باشیم. بنابراین می‌توانیم بگوییم که امسال، سال پر از تحول و نوآورانه‌ای برای هوامی خواهد بود. از این گذشته،، شایعاتی به وجود آمده است که خبر از رونمایی ساعت هوشمند Amazfit Band 6 هم می‌دهد. این اسمارت واچ ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند Alexa و SpO2 را روی مچ دست کاربر مجهز خواهد کرد. زیاد بعید نیست که بتوانیم همه این دستگاه‌ها را امسال باهم ببینیم. ممکن است سری 6 این اسمارت واچ تنها دستگاه برای اجرای الکسا نباشد. هرچند که شایعات خبر از عرضه ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 و GTR 2 با الکسا می‌دهد که دستیار صوتی بسیار کارامدی تلقی می‌شود.

ظاهرا هوامی که یکی از زیرمجموعه‌های نام‌دار شیائومی تلقی می‌شود برای اسمارت واچ‌های آینده خود از پردازنده Huangshan 2 استفاده خواهد کرد. البته پیاده‌سازی این پردازنده روی این ساعت‌های هوشمند کمی بعید به نظر می‌رسد. گفته می‌شود این پردازنده قابلیت تشخیص پیش‌رفته ضربان قلب را نیز خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید کارشناسان حوضه گجت‌های هوشمند، قبل از معرفی می بند5 ، ویژگی‌هایی فراتر از انتظار برای این اسمارت بند پیش‌بینی کرده بودند که بسیاری از این موارد اتفاق نیفتاد. شاید در مورد ساعت های هوشمند شیائومی آینده هم این‌طور باشد.