برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

عرضه مچ بند گلکسی فیت 2 و شارژر سامسونگ Wireless Charging Trio آغاز شد

همانطور که در جریان هستید سامسونگ ماه پیش از چندین محصول جدید خانواده گلکسی رونمایی کرد. با وجود اینکه گوشی گلکسی نوت ۲۰ از همان روز معرفی پیش فروشش در چندین کشور آغاز شد، اما سیاست فروش سایر محصولات به شکل عرضه تدریجی و کاملا متفاوت از گوشی نوت ۲۰ بود. این محصولات شامل مچ بند هوشمند Galaxy Fit 2، شارژر وایرلس جدید سه تایی (Wireless Charging Trio) و رنگ جدید برای بادز لایو می‌باشد. البته لازم به ذکر است عرضه مچ بند Fit2 چند روز پیش در هند شروع شده بود.

حال پس از انتظار بیش از یک ماه کاربران آمریکا می‌توانند اقدام به خرید این محصولات سامسونگ کنند.

شارژر سامسونگ وایرلس سه تایی به همراه بادز لایو قرمز

هندزفری نویز کنسلینگ واقعی (TWS) سامسونگ بادز در ابتدا در سه رنگ‌بندی مشکی، برنزی و سفید عرضه شد. حال دو گزینه رنگ آبی و قرمز نیز به گزینه‌ها اضافه شده است. لازم به ذکر است که طبق قیمتی که این کالا در فروشگاه آمازون (۱۶۰ دلار) و فروشگاه سامسونگ (۱۷۰ دلار) برچسب خورده این دو رنگ جدید اختلاف قیمت نخواهند داشت.

مچ بند هوشمند گلکسی فیت ۲ نیز در دو رنگ قرمز (اسکارلت) و مشکی قابل انتخاب است. این کالا از فروشگاه خود سامسونگ با قیمت ۶۰ دلار قابل خریداری می‌باشد.

عرضه مچ بند گلکسی فیت ۲ و لادز لایو قرمز

و در آخر شارژر سامسونگ Wireless Charging Trio که قادر است هم‌زمان گوشی، هندزفری و ساعت هوشمندتان را شارژ کند در دو رنگ سفید و مشکی با قیمت ۹۰ دلار در فروشگاه خود کمپانی در دسترس قرار گرفته است.