برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

عرضه مچ بند هوشمند سامسونگ گلکسی فیت 2 در کشور هند

دستبند پایش سلامت جدید سامسونگ که با نام Samsung Galaxy Fit2 شناخته می‌شود، از قابلیت شارژدهی تا ۱۵ روز برخوردار است. این مچبند هوشمند توانایی ردیابی فعالیت‌های مختلف ورزشی را دارد.

عرضه مچ بند هوشمند سامسونگ Samsung Galaxy Fit 2

مچبند گلکسی فیت 2 سامسونگ ماه پیش در جریان رویداد “زندگی توقف‌ناپذیر” که به‌صورت آنلاین برگزارگردید معرفی شد. اکنون عرضه مچ بند هوشمند سامسونگ Samsung Galaxy Fit 2 در کشور هند در حالی انجام شده که ارزشی برابر با ۵۵ دلار دارد. گلکسی فیت۲ با رنگ‌های مشکی و رنگ نارنجی مایل قرمز ارائه شده است.

قابلیت گلکسی فیت ۲ برای مقابله با ویروس کرونا

همان‌طور که می‌دانید اکثر ما طی چندین ماه گذشته به‌علت شیوع ویروس کرونا از انجام فعالیت‌های ورزشی روزمره باز مانده‌ایم. به‌همین دلیل است که استفاده از مچبندهای سلامتی در حال حاضر به یکی از ملزومات زندگی، به خصوص برای افراد علاقه‌مند به انجام فعالیت‌های ورزشی تبدیل شده است. اگر به‌دنبال یک مچ بند هوشمند با مشخصات حرفه‌ای می‌گردید، مچ بند Galaxy Fit 2 همراه مناسبی برای شما خواهد بود. این اسمارت بند یک مزیت جالب دیگر هم برای مقاله با ویروس کویید ۱۹ دارد. ویژگی جدید و نوآورانه این اسمارت واچ این است که با زمان‌بندی مشخصی مرتبا به شما یادآوری می‌کند که دست‌هایتان را بشویید.

عرضه مچ بند هوشمند سامسونگ Samsung Galaxy Fit 2

از سوی دیگر گلکسی فیت ۲ ، نسل پیشرفته‌تر و بروزرسانی شده نسخه پیشین این اسمارت بند محسوب می‌شود و با قابلیت‌هایی که دارد رقیب قدرتمندی هم برای مچبند شیائومی می‌ بند ۵ خوانده می‌شود. ردیابی سلامت بدن، بررسی وضعیت خواب و ضربان قلب و استرس از توانایی‌های اصلی این دستبند هوشمند تلقی می‌شوند.

مشخصات صفحه نمایش سامسونگ Galaxy Fit2

سامسونگ گلکسی فیت 2 از صفحه نمایشی خمیده ، سه بعدی و از نوع AMOLED برخوردار است. همچنین ابعاد این نمایشگر ۱.۱ اینچ در نظر گرفته شده است. یک دکمه لمسی چند منظوره هم برای کار کردن راحت‌تر با مچ بند وجود دارد.

لازم است بدانید که مچ بند هوشمند Galaxy Fit2 ، گواهی IP68، را نیز بین مشخصات اصلی خود جا داده و از این رو برابرنفو‌‌‌ذ گرد و غبار و قطرات آب مقاوم است.

باتری مچ بند هوشمند گلکسی فیت2

گلکسی فیت2 با باتری 159 میلی آمپرساعتی عرضه شده که ادعا می شود با یک بار شارژ 15 تا 21 روز همراه شما خواهد بود.