برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

Fossil ویژگی‌های پیش‌رفته سلامتی را به ساعت هوشمند خود اضافه می‌کند

شرکت Fossil از معرفی ساعت هوشمند جدید خود با مشخصات و قابلیت‌‌های ورزشی فراوان آن خبر داد. این کمپانی از اضافه کردن اپلیکیشن های ورزشی جدید و قابلیت تشخیص ضربان قلب و همچنین سیستم VO2 Max خبر داد، که طبق ادعای این شرکت این قابلیت‌ها از سوی خود فسیل به مرحله توسعه رسیده‌اند و دیگر متکی به Wear OS نیست.

Fossil ادعا کرده که ساعت هوشمند جدیدش می‌تواند در حالت استفاده از سیستم تشخیص ضربان قلب و فعالیت‌های معمولی، مصرف باتری را تا 50% درصد کاهش دهد. احتمالا این فرایند بوسیله تراشه‌های کوالکام Snapdragon Wear 3100 که در دستگاه‌های Gen 5 موجود می‌باشد به حقیقت پیوسته است. طبق ادعای این کمپانی، در مشخصات ساعت هوشمند فسیل 2020 ، قابلیت شارژ ۸۰ درصدی باتری در مدت زمان ۵۰ دقیقه مشاهده می‌شود.

VO2 Max چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع VO2 Max نوعی از شاخص برای تعیین حداکثر توانایی بدن افراد برای انتقال و مصرف اکسیژن در حین انجام فعالیت‌های ورزشی تلقی می‌شود. ظاهرا فسیل قابلیت Vo2 Max را هم به اسمارت واچ آینده خود اضافه کرده و گفته می‌شود این یکی از ویژگی‌های منحصربفرد ساعت هوشمند جدید فسیل خوانده می‌شود. با فری ست همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی بیش‌تر مشخصات ساعت هوشمند فسیل 2020 بپردازیم.

این شرکت هم‌چنین قابلیت‌های جدیدی را برای مدیریت مصرف باتری ساعت هوشمند خود اضافه کرده است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد که بعضی از برنامه‌های در حال اجرای خود را برای صرفه‌جویی در مصرف باتری ساعت خاموش کنید.

قابلیت جدید دیگری که به ساعت هوشمند فسیل اضافه شده این است که شما قادر خواهید بود برای مخاطبین خود روی اسمارت واچتان آواتار مخصوص انتخاب کنید. همچنین ساعت هوشمند فسیل که در آینده معرفی خواهد شد از سری واچ‌ فیس های متنوعی نیز برخوردار خواهد بود.