برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

اخبار حواشی ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 Mini

کمپانی امیزفیت به‌تازگی از ساعت هوشمند جدیدش پرده برداری کرده است. به نظر می‌رسد این اسمارت واچ بدنه و نمایشگری منحنی شکل دارد. اگر از طرفداران ساعت‌های هوشمند امیزفیت هستید با مطلب امروز فری ست همراه باشید.

طبق خبری که از سایت Weibo به دست رسیده، ساعت هوشمند جدید امیزفیت قرار است در تاریخ ۱ دسامبر عرضه گردد. گویا تصاویر منتشر شده از این اسمارت واچ توسط کمپانی Huami به بیرون درز گردیده، با این حال هم‌چنان منبع معتبری از صحت این تصاویر در دست نداریم.

معرفی ساعت هوشمند امیزفیت Amazfit GTS 2 Mini

ساعت هوشمند Amazfi GTS 2 Mini جدیدترین اسمارت واچ این کمپانی است که در نگاه اول شبیه به طراحی اپل واچ به‌نظر می‌رسد. این موضوع یکی از دلایلی است که می‌تواند امیزفیت جی تی اس ۲ مینی را در لیست ساعت‌های هوشمند محبوب قرار دهد.

ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 Mini همان‌طورکه از نامش پیداست از نسخه قبلی خود یعنی Amazfit GTS 2 کوچک‌تر و سبک‌تر است. سایز کوچک این ساعت هوشمند نیز دلیل دیگری برای احتمال پرفروش بودن این کالا دارد.

امیزفیت GTS 2 مینی با تغییرات ویژه‌ای نسبت به نسخه قبلی همراه بوده است. از جمله این موارد می‌توان به سنسور تشخیص اکسیژن خون و بررسی میزان استرس افراد اشاره کرد. در حالی که این‌طور تصور می‌شد که محصول جدید امیزفیت تنها از منظر طراحی متفاوت باشد. با این حال تغییرات نرم افزاری هم به مشخصات Amazfit GTS 2 Mini اضافه شده است.

همچنین قیمت ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 Mini نیز بالاتر از نسخه قبلی است و نزدیک به قیمت ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ و ساعت فیت بیت ورسا ۳ در نظر گرفته شده است.